Jde vám hlava kolem z vašich dětí?

Naučte je relaxovat.

2 EBOOKY A VIDEO ZDARMA O DĚTSKÉ RELAXACI

V barevném eBooku najdete 42 stran s mnohokrát vyzkoušenými radami a nápady pro dětskou relaxaci. Napsala jsem pro vás relaxační pohádky inspirované čakrami. Ke každé pohádce jsem nakreslila mandalu, která dětem pomůže ke klidu a relaxaci.

Černobílá verze eBooku vás potěší samostatnými pohádkami a mandalami k tisku, takže hned můžete začít s dětmi číst a vybarvovat. 

Video v délce 20min. vám ukáže skvělý způsob relaxace s dětmi, který vylaďuji od roku 2004. 

Potřebujete děti zklidnit? Hledáte náměty pro odpočinkové chvilky? Chcete snížit agresivitu doma nebo ve třídě? 

Rádi byste pomohli dětem zvýšit sevebědomí, naladit se na tělo, získat hezký vztah k sobě i ostatním? Hledáte, jak příjemně strávit společné chvíle se svými dětmi? 

Respektuji vaše soukromí a nebudu vám posílat spam.

Mám odzkoušenou relaxaci lenochodi. Děti si už lehaly jako lenochod a pak se tak i probouzely. Bylo to naprosto skvělé!!! Moc díky za tip. I ti, co normálně zlobí, se tím zklidnili 😃.
Petra SchinckeováZlín
Z relaxace s dětmi podle vašich rad jsem nadšená. Zkoušela jsem s dětmi lenochodí vstávání. Děti mi říkaly, že lenochod je ještě pomalejší než já a zpomalovaly mě samotnou.
Petra MoudráBrno
Kristýno, děkuji za krásnou inspiraci. Čakrové příběhy s mandalami jsou kouzelné. To mohla napsat jen nádherná bytost. Ohlasy mám skvělé, používám vybrané příběhy i na lekcích pro dospělé. Opravdu se Vám moc povedly. Dneska jsme dokončili sedmý příběh. Díky moc.
dětská jóga
Jana Maierová lektorka jógy pro děti i dospělé, www.jogavkruhu.cz, Praha