Křest online kurzu Kouzlení s dětskou jógou

jóga pro děti

Většinou nejsem zvyklá se ocenit a zastavit se, když dosáhnu nějakého svého snu. Tak jsem se rozhodla, že tentokrát budu slavit a vy můžete být u toho.

Srdečně vás zvu na křest online kurzu Kouzlení s dětskou jógou. Akce proběhne v Olomouci, ve Svatojánský večer :), v pátek 23. 6. 2017. Těším se, až si společně zacvičíme a posdílíme naše zkušenosti se cvičením jógy pro děti. Představím vám ty, kteří se podíleli na tvoření kurzu (a stáli za kamerou i před ní).

Ráda vás přivítám i s vašimi dětmi. Budeme losovat dárek – 1 online kurz, tak si to nenechte ujít. Prosím registrujte se na uvedeném čísle.

 

A pokud jste z větší dálky, než je Olomouc, tak můžete dětem nabídnout aspoň pohádku a mandalu k relaxaci – zdarma ke stažení tady.

Nápady a inspiraci ke cvičení s dětmi najdete přímo v online kurzu na tomhle odkazu.

 

 

Těším se na vás už brzy, v pátek 23. 6. 2017 v centru Olomouce.

dětská jóga

Kristy Roller
Miluju duchovní cestu, jógu a děti. Naučím vás, jak cvičit jógu s dětmi ve školce, škole nebo doma s radostí a zábavně. Můj příběh si přečtěte zde. Vytvořila jsem eBook a video zdarma o dětské relaxaci, najdete ho tady. Jsem autorkou online kurzu Kouzlení s dětskou jógou. Můj email je: kristy@jogaskristy.cz. Budu ráda, když mi napíšete.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.